Gizlilik Politikası

Azimli olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarfediyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.


Aramalarınız her zaman anonim!

Azimli sadece ne arandığı ile ilgilenir. Kişisel bilgiler olmaksızın, tüm verileri sunucularımızda tutmamaktayız. Aramaları kalıcı olarak saklamayız. Anonim analiz yapıldıktan sonra aramalar sunuculardan silinir. Analiz yapılırken anonim olarak yapılacağından dolayı kimin ne arama yaptığını bilemeyiz.

İzleme araçları kullanmıyoruz

Çoğu web sitesi, hizmetleri optimize etmek için Google Analytics gibi izleme araçlarını kullanır. Aramalarınıza ve güvenliğinize erişilmesini engellemek için bu tür üçüncü taraf izleyicileri kullanmıyoruz.

Ne gibi veriler toplarız?

Azimli, kullanıcıların en iyi arama deneyimine sahip olmaları ve iyi hizmet sağlamak için küçük miktarda veri toplanır. Bu veriler, Azimli'nin sorunlarını gidermek, iyileştirmek ve istatistiksel analiz yapmak için kullanılır. Örneğin, yeni özellik eklenmesi veya mobil cihazlarda bulunan hataları gidermek için bu verileri kullanırız. Anonim verilerde bulunan hatalar tespit edilir ise çözüme gidilir. Veriler incellendikten sonra uzay boşluğuna gönderilerek sunuculardan tamamen silinir.

Kendinizi korumaya alın!

Kullandığınız eklentilerin (güvenlik, reklam engelleyici) Azimli'yi kullanımınızda sizi rahatsız etmemesi veya herhangi bir özelliği çalıştırmama gibi sorunlarla karşılaşmamak için hiç bir engel koymadık. Kullandığınız tarayıcı eklentileriniz ile gönül rahatlığıyla Azimli'yi kullanabilirsiniz.

Reklam sistemimiz

Diğer arama motorları gibi, arama sonuçlarımızın yanında reklamları da göstermekteyiz. Arama sonuçlarımızda sadece reklamlar 'Arama' ağında çıkmaktadır. Kullanıcılarımız bu reklamlara tıkladıklarında ağaç dikmek için bu gelirleri kullanırız. Bu reklamlar 'Google Ads' sistemi ile reklamları sunarız.