Azimli Güncelleme Notları
Azimli Arama Motoru'nda yapılan güncellemeler, değişiklikler ve özellikler bu sayfada yayınlanmaktadır. Amacımız kullanıcılarımızın haberdar olması.
BETA YAYINLANDI!
06.02.2022
-
güncelleme
'cdn.azimli.org' adresinden betaya ulaşabilirsiniz.
5.0 BETA!
05.02.2022
-
haber
06.02.2022 tarihi 20:00 ile 22:00 arası yayınlayacağımız Beta 5.0 sürümü ile, Şubat'ı çıkarmadan tam sürümünü kullanıcılarımıza sunacağız. Beta sürümünü tüm kullanıcılar erişebilecek. Beta yazılımını bize sıkı e-posta ile geri bildirim gönderen kişilere gönderilecek. Ayrıca 'Bizden Haberler' kısmında da yayınlanacaktır. Eğer e-posta ile bildirim almak istiyorsanız 'azimli@azimli.org' adresine geri bildirim atmanız yeterli olacaktır.
Yenilik hakkında!
21.11.2021
-
haber
Yeni alan adımız 'azimli.org' ile daha iyi yerlere gelebilmek adına arka planda yeni yazılım için çalışmaktayız. Boş durmuyoruz.
Servisler eklendi
09.06.2021
-
güncelleme
Azimli'nin ana sayfasına Vuhuv E-posta, Yaani Çeviri, Rastgelelik Viki ve Azimli Haberler eklendi. Ekleme sebebimiz bazı kullanıcılarımız Vuhuv E-posta kullanabiliyor. Azimli'den hızlı geçiş yapmak için kullanılabilir. Ama asıl amacımız diğer hizmet veren meslektaşlar ile ortam hazırlamaktır. Bunun yanı sıra küçük tasarımsal değişikliğe gidildi.
Yenilendik!
02.06.2021
-
güncelleme
Bugün itibariyle tasarımımızda yenilemeler yaptık. Genel kullanım aynı gibi görünse de çok şey değişti ve daha iyi hale getirildi. Bunla birlikte yeni logomuz aktif hale getirildi. Bu güncelleme ile karanlık mod devre dışı bırakıldı. Daha iyi olması açısından karanlık modu tahminimize göre Temmuz ayı gibi geri getirmeyi planlıyoruz.