Telif
Telif Hakları ve Ticari Markalar
azimli.org, azimli.org'nin farklı arama makinelerinin internette daha fazla arama motorunda arama yaptığı anlamına gelen bir meta-arama motorudur. azimli.org tarafından bir kullanıcının arama komutu sonucu görüntülenen sonuçlar, diğer arama motorlarından kaynaklanmaktadır. azimli.org, sonuç listesindeki her sonucun kaynağını gösterir. azimli.org'nin arama sonuçlarında, telif hakkı veya diğer fikri mülkiyet hakları ile korunan materyal içeren dosyalara veya web sayfalarına doğrudan bağlantılar göstermesi mümkündür. Ancak bu materyal Web Sitesi kullanılarak bulunabilir ve erişilebilir, azimli.org kullanıcılarına bu materyali indirme, kopyalama veya kullanma izni vermez ve veremez. Yalnız kullanıcı, bu malzemenin kullanımından, kopyalanmasından ve / veya indirilmesinden sorumludur.
azimli.org'de reklamdaki ticari markalar / ticari adlar - Sponsorlu bağlantılar
azimli.org, web sitesinin farklı sayfalarında birkaç reklam görüntüler. azimli.org, üçüncü şahısların fikri mülkiyet haklarını kabul eder. azimli.org ayrıca, arama sonuçlarının görüntülendiği sayfalarda, Google’ın reklam ağından (Google AdWords / Adsense) kaynaklanan sponsorlu bağlantıları da görüntüler. Siz veya şirketiniz sponsorlu bir bağlantının veya sonucun azimli.org'nin sponsorlu bağlantılarında gösterilmeyebileceği görüşündeyse, azimli.org bu bağlantıyı kullanarak Google'ı bu konuda bilgilendirmenizi rica eder.
azimli.org'da reklamda ticari markalar / ticari adlar - Diğer ilanlar
Reklamların - Google’ın reklam ağından (Google AdWords / AdSense) kaynaklanan sponsorlu bağlantılar dışında - size veya şirketinize ait olan veya şirketinizin haklarını talep edebileceği fikri mülkiyet haklarını ihlal ettiği görüşündeyseniz, azimli.org lütfen bu (destek@azimli.org) email aracılığıyla azimli.org'yi bu konuda bilgilendirmenizi rica ederiz. azimli.org şikayetinizi değerlendirir ve - gerekirse şikayeti aldıktan sonraki 2 iş günü içinde reklamı uyarlar veya kaldırır.
İnternette azimli.org reklamında ticari markalar / ticari adlar
azimli.org internette çeşitli reklam ağlarında reklam yapmaktadır (Google Adwords).azimli.org, üçüncü şahısların fikri mülkiyet haklarını kabul eder. azimli.org reklamlarının, size veya şirketinize ait fikri mülkiyet haklarını ihlal ettiğini veya şirketinizin hak talebinde bulunabileceğini düşündüğünüzde, azimli.org, (destek@azimli.org) email kullanarak veya bize yazılı olarak azimli.org'yi bilgilendirmenizi rica ederiz. azimli.org şikayetinizi değerlendirir ve - gerekirse şikayeti aldıktan sonraki 2 iş günü içinde reklamı uyarlar veya kaldırır.